AKTUALNOŚCIINFORMACJE O STOWARZYSZENIUGALERIAMATERIAŁY DO POBRANIASPONSORZYKONTAKT
KLASY SZKOŁY

Nasze klasy w roku szkolnym 2022/2023

 

 


 

Klasa VIII - mgr Lidia Bąkowska

 

 

Gallas Wiktoria

Gawalski Kacper

Kameduła Wiktoria

Kosińska Maja

Krajniak Izabela

Krzywińska Kinga

Kuczyńska Weronika

Kustra Mateusz

Kwiatkowska Karolina

Nyga Ignacy

Pietrzak Wiktoria

Pina Ribeiro Paulinio

Pakulska Oliwia Anna

Spychalski Wojciech

Wojciechowski Adam

Wyrębska Maja

 


 


 

Klasa VII - mgr Renata Syty

 

 

Byczkowska Oliwia

Ciabach Bartosz

Grzelak Julia

Kameduła Bogumiła Marta

Łukasiewicz Patrycja Magdalena

Mazurek Dawid Artur

Sobota Julia

Tomczak Marta Zofia

Tubacka Oliwia

Zielińska Wiktoria


 

 


 

Klasa VI - mgr Mateusz Bernaś

 

 

Ciesielczyk Jacek

Jankowska Julia Róża

Krzywiński Paweł

Kuchnicki

Mateusz Zdzisław

Kustra Eliza Magdalena

Łyk Nikola

Matuszak Anastazja Maria

Nowak Miłosz Łukasz

Rybarczyk Gabriela Klaudia

Tubacka Nikola Maria


 

 

 

 


 

Klasa V - mgr Milena Lewandowska

 

 

Kosiński Mikołaj

Spochacz Daria

Tomaczak Maja

Wierzbińska Magdalena


 

 

 

 


 

Klasa IV mgr Barbara Szafrańska

 

 

Gawalska Lena

Gnidziński Bartosz

Kuczyński Marcel

Małkowski Mateusz

Mamchak Vladyslav

Nowicki Łukasz

Pakulska Nikola Magdalena

Pina Ribeiro Marcelina Maria

Wańkowski Michał

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Klasa III - wychowawca mgr Daria Kolczyńska

 

 

Byczkowska Celina

Ciepły Antonina

Cieślik Zuzanna

Jankowski Antoni Piotr

Kolczyński Piotr

Kosiński Szymon

Lewandowska Hanna

Małek Liliana

Spochacz Adrianna Kinga

Stawiszyński Kacper

Tomczak Lena

Zaparucha Antoni


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa II - wychowawca mgr Danuta Sucholas

 

 

Bąkowski Jan

Ciabach Hanna

Grobelny Filip

Kolczyński Bartosz

Kuźma Maria

Pina Ribeiro Amelia

Przybyszewska Joanna

Szargan Iga

Wawrzyniak Dawid

Wolkiewicz Jan

Zielińska Magdalena  

 

 

Klasa I - wychowawca mgr Barbara Byczkowska

 

 Ciepły Maria

Niedźwiecka Maria

Tubacka Magdalena

Wańkowska Lena

 

 

 

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".