AKTUALNOŚCIINFORMACJE O STOWARZYSZENIUGALERIAMATERIAŁY DO POBRANIASPONSORZYKONTAKT
KLASY SZKOŁY

Nasze klasy w roku szkolnym 2020/2021

 

Klasa VIII - mgr Milena Lewandowska

 

 

Bernaś Wanessa Maria

Błochowiak Katarzyna

Ciesielska Oliwia

Grylewicz Wiktoria

Kameduła Aleksandra

Kuczyńska Andżelika

Kuczyńska Martyna

Kwiatkowski Adam

Mazurek Aleksandra

Paszkiewicz Amelia

Smółka Bartosz

Wietrzykowska Weronika


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

Klasa VII - mgr Barbara Szafrańska


 

Gawalski Jakub

Grzelak Damian

Grzelak Zuzanna

Hartwich Julia

Kubiak Klaudia

Łukasiewicz Mateusz

Łukasiewicz Szymon

Marczak Oliwia Wiktoria

Paczkowski Krzysztof Witold

Pawlaczyk Joanna

Rosołek Julia

Szparagowska Monika

Tomczak Sebastian

Tubacka Olga


 

Klasa VI - mgr Anna Rosołek

 

 

Gallas Wiktoria

Gawalski Kacper

Kameduła Wiktoria

Krajniak Izabela

Krzywińska Kinga

Kuczyńska Weronika

Kustra Mateusz

Kwiatkowska Karolina

Nyga Ignacy

Pietrzak Wiktoria

Pina Ribeiro Paulinio

Pakulska Oliwia Anna

Rosołek Maria

Spychalski Wojciech

Wojciechowski Adam

Wyrębska Maja


 


 

Klasa V - mgr Renata Syty

 

 

Byczkowska Oliwia

Ciabach Bartosz

Grzelak Julia

Kameduła Bogumiła Marta

Łukasiewicz Patrycja Magdalena

Mazurek Dawid Artur

Sobota Julia

Tomczak Marta Zofia

Tubacka Oliwia

Zielińska Wiktoria


 

 


 

Klasa IV - mgr Mateusz Bernaś

 

 

Jankowska Julia Róża

Krzywiński Paweł

Kuchnicki

Mateusz Zdzisław

Kustra Eliza Magdalena

Łyk Nikola

Matuszak Anastazja Maria

Nowak Miłosz Łukasz

Rybarczyk Gabriela Klaudia

Tubacka Nikola Maria


 

 

 

 


 

Klasa III - mgr Barbara Byczkowska

 

 

Kuchnicka Izabela

Spochacz Daria

Tomaczak Maja


 

 

 

 


 

Klasa II mgr Barbara Byczkowska

 

 

 

Gallas  Karolina Magdalena

Gawalska Lena

Kuczyński Marcel

Małkowski Mateusz

Mamchak Vladyslav

Nowicki Łukasz

Pakulska Nikola Magdalena

Paluch Lena

Pina Ribeiro Marcelina Maria

Stawiszyńska Nikola

Wańkowski Michał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Klasa I - wychowawca mgr Daria Kolczyńska

 

 

Byczkowska Celina

Ciepły Antonina

Cieślik Zuzanna

Jankowski Antoni Piotr

Kolczyński Piotr

Lewandowska Hanna

Małek Liliana

Spochacz Adrianna Kinga

Stawiszyński Kacper

Tomczak Lena

Zaparucha Antoni


  

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".