AKTUALNOŚCIINFORMACJE O STOWARZYSZENIUGALERIAMATERIAŁY DO POBRANIASPONSORZYKONTAKT
KULTURA FIZYCZNA I SPORT

 


Osiągnięcia sportowe naszych uczniów

rok szkolny 2014/2015

 


 

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Zagórowie

09.10.2014r.

 

Zuzanna Zaparucha uczennica naszej szkoły podstawowej okazała się niepokonana w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Zagórowie w kategorii klas IV - V i zdobyła złoty medal.

Tym samym zakwalifikowała się do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO , który odbędzie sie na przełomie kwietnia i maja 2015 roku.

Z niecierpliwością na niego czekamy.

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!

 


 

Osiągnięcia sportowe naszych uczniów

rok szkolny 2013/2014

 


 

Powiatowe zawody w drużynowym tenisie stołowym w Koszutach

 

W dniu 23.09.2013r. w miejscowości Koszuty odbyły się powiatowe zawody w drużynowym tenisie stołowym dla szkół podstawowych.

Nasza mała szkoła również wystawiła swoich znakomitych tenisistów, którzy wywalczyli czołowe pozycje, zajmując wysokie miejsca na podium.

W skład drużyny dziewczynek weszły: Tatiana Pawlenkowicz, Kamila Pietrzak oraz Wiktoria Dobska. Ten wspaniały skład rozgromił wszystkie pozostałe 5 drużyn, startujących w zawodach, nie oddając żadnego meczu i zajmując na podium zaszczytne 1 miejsce. Dziewczynki otrzymały piękne medale oraz dyplom dla szkoły, upamiętniający ich sukces. Drużyna chłopców w składzie: Maciej Wańkowski, Emil Adamczewski oraz Bartłomiej Bąk również stanęli na wysokości zadania walcząc zacięcie i zdobywając 3 miejsce na podium. Chłopcy również otrzymali medale oraz dyplom dla szkoły.

To jednak nie koniec tenisowych przygód – medalowe podium dziewczynek okazało się być przepustką do zawodów na szczeblu rejonowym.

Trzymamy  kciuki za naszą reprezentację i życzymy sukcesów i powodzenia.

 

 


 

Rejonowe zawody w drużynowym tenisie stołowym w Kłodawie

 

 Po intensywnych treningach, przygotowujących do dalszej walki, przystąpiły do udziału w zawodach w Kłodawie w dniu 4.11.2013r. Ten dzień również okazał się szczęśliwy dla naszych tenisistek. Podobnie, jak na powiatowych zawodach, pokazały klasę i wolę walki, pokonując wszystkie 8 drużyn ( w tym 3 szkoły z Konina) i zwyciężyły całe zawody. Dziewczynki pokonały własne słabości i lęki, odnosząc zwycięstwo w pięknym stylu. Obecnie przygotowują się do kolejnego etapu walki, tym razem na wysokim szczeblu wojewódzkim. 

 

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".