AKTUALNOŚCIINFORMACJE O STOWARZYSZENIUGALERIAMATERIAŁY DO POBRANIASPONSORZYKONTAKT
ZAJĘCIA DODATKOWE

 

 

Wykaz zajęć dodatkowych w NP., NSP i NG  w roku szkolnym 2017/2018

 

 

 

1. Profilaktyka logopedyczna w przedszkolu – p. mgr Barbara  Byczkowska

 

 

 

2. J. angielski – oddział 3 i 4 –latki – p. Grzegorz Janicki

 

 

 

3. Zajęcia dla uczniów uzdolnionych w kl. I – 1h – p. mgr Barbara Byczkowska

 


4. Zajęcia dla uczniów uzdolnionych w kl. II – 1h – p. Anna Wełnitz

 

 

 

5. Zajęcia dla uczniów uzdolnionych w kl. III – 1h – p. mgr Marta Janos

 


6..Koło taneczne w kl. I - III - 1h - p. mgr Marta Janos

 

 

 

7. Kaligrafia w kl. I - 1 h - p. mgr Barbara Byczkowska

 

 

 

8. Kaligrafia w kl. II - 1 h - p. mgr Marta Janos

 


9. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. I – 1h – p.  mgr Barbara Byczkowska

 

 

 

10. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. II – 1h – p. mgr Anna Wełnitz

 


11.  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. III – 1h – p. mgr Marta Janos

 

 

 

12. Chór szkolny w kl. II - IV - 1 h - p. mgr Jacek Kubiak

 


13.Gimnastyka korekcyjna w kl. I – II – 1h – mgr Agnieszka Wykręt

 

 

 

14. Gimnastyka korekcyjna w kl. III – 1h – mgr Agnieszka Wykret

 

 

 

15. SKS w kl. III - VI - 1 h - p. mgr Agnieszka Wykręt

 

 

 

16. Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne w kl. I – 1h – p.  mgr Barbara Byczkowska

 

 

 

17. Kaligrafia w kl. I – 1h – p.  mgr Barbara Byczkowska

 

 

 

18. Zajęcia rewalidacyjne w kl. I – 2h – p. Anna Wełnitz

 

 

 

19. Zajęcia rewalidacyjne w kl. IV – 2h – p. Anna Wełnitz

 

 

 

20. Zajęcia rewalidacyjne w kl. V – 2h – p. Anna Wełnitz

 

 

 

21. Kółko informatyczne w kl. III - IV – 1h – mgr Rafał Nowak

 

 

 

22. Koło plastyczne/ Kółko teatralne  w kl.  IV – VII –1h - mgr Katarzyna Holak

 

 

 

23. Koło taneczne w kl. IV, V, VI , VII - 1 h - p. mgr Agnieszka Wykręt

 

 

 

 

 

Zwiększona liczba zajęć z następujących przedmiotów:

 

 

 

1. J. angielski w kl . VI – 1h  - Grzegorz Janicki

 

 

 

2. Matematyka w kl. IV z kl. V – 1h – mgr Barbara Szafrańska

 

 

 

3. Fizyka kl. III gimnazjum – 1h – mgr Tomasz Kardaś

 

 

 

4. Chemia – kl. II gimnazjum – 1h – mgr Tomasz Kardaś


Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".