AKTUALNOŚCIINFORMACJE O STOWARZYSZENIUGALERIAMATERIAŁY DO POBRANIASPONSORZYKONTAKT
ZAJĘCIA DODATKOWE

 

 

Wykaz zajęć dodatkowych w NP., NSP i NG  w roku szkolnym 2018/2019

 

1. Logopedia w przedszkolu – p. mgr Monika Kapsa

 

2. J. angielski – oddział 3 i 4 –latki – p. mgr Milena Lewandowska


3. Zajęcia dla uczniów uzdolnionych w kl. II – 1h – p. mgr Barbara Byczkowska

 

4. Zajęcia dla uczniów uzdolnionych w kl. III – 1h – p. Anna Wełnitz


5. Koło taneczne w kl. I - IV - 1h - p. mgr Marta Janos

 

6. Koło ogólnorozwojowe w kl. I - 1h - p. mgr Marta Janos

 

7. Koło ogólnorozwojowe w kl. II -  1h - p. mgr Barbara Byczkowska

 

8. Koło ogólnorozwojowe w kl. III – 1h – p. Anna Wełnitz


9. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. I – 1h – p.  mgr Marta Janos

 

10. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. II – 1h – p. mgr Barbara Byczkowska


11.  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. III – 1h – p. mgr Anna Wełnitz

 

12. Chór szkolny w kl. III - VIII - 1 h - p. mgr Jacek Kubiak


13.Gimnastyka korekcyjna w kl. I – II– 1h – mgr Agnieszka Wykręt

 

14. Gimnastyka korekcyjna  w przedszkolu – oddział 5-6 -latki – 1h – mgr Agnieszka Wykręt

 

15. SKS w kl. III - VI - 1 h - p. mgr Agnieszka Wykręt

 

16. Koło „Młody technik” – w kl. VI – p. mgr Tomasz Kardaś

 

17. Zajęcia rewalidacyjne w kl. II – 2h – p. mgr Małgorzata Fac

 

18. Zajęcia rewalidacyjne w kl. V – 2h – p. Anna Wełnitz

 

19. Zajęcia rewalidacyjne w kl. VI – 2h – p. Anna Wełnitz

 

20. Koło informatyczne w kl. IV - VI  – 1h – mgr Rafał Nowak

 

21. Koło plastyczne w kl. IV, V, VI –1h - mgr Katarzyna Holak

 

22. Koło taneczne w kl. IV, V, VI  - 1 h - p. mgr Agnieszka Wykręt

 

23. Logopedia w kl. I –VI – p. mgr Monika Kapsa

 

24. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w kl. I – 1h – p. mgr Marta Janos

 

25. Lekcja biblioteczna w kl. IV i V – 2h – p. mgr Marta Janos

 

Zwiększona liczba zajęć z następujących przedmiotów:

 

  1. J. angielski w kl. III NG – 1h  - p. mgr Milena Lewandowska

 

       2.    Zajęcia komputerowe w kl. II – 1h – p. mgr Barbara Byczkowska

 

3.    Edukacja przyrodnicza w kl. II – 1h – p. mgr Barbara Byczkowska

 

4.    Matematyka kl. VII – 1h – mgr Barbara Szafrańska

 

5.    Język angielski w kl. VIII – 1h – p. mgr Milena Lewandowska

 

6.    Język angielski w kl. VI – 1h – p. Milena Lewandowska

 

 


Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".