AKTUALNOŚCIINFORMACJE O STOWARZYSZENIUGALERIAMATERIAŁY DO POBRANIASPONSORZYKONTAKT
Z ŻYCIA SZKOŁY 2019-2020

WYCIECZKA ROWEROWA DO PRZYJEZIERZA - 13.09.2019r.

 

Dnia 13 - tego września uczniowie klas VI i VII pod opieką swoich wychowawczyń Pań: mgr Mileny Lewandowskiej oraz mgr Barbary Szafrańskiej udali się na wycieczkę rowerową do Przyjezierza. Głównym celem wyjazdu było zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu. Pogoda dopisała i uczestnicy w drodze mogli podziwiać przepiękne jeszcze zielone drzewostany. Po dotarciu na miejsce uczniowie spacerowali po plaży oraz korzystały z dostępnego tam placu zabaw. Około godziny 14:00  zadowoleni i nieco zmęczeni uczestnicy wyjazdu wrócili do szkoły.

 


 

 

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020


Dnia 2 września 2019 roku o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej  naszej szkoły odbyła się inauguracja  roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrała pani dyrektor mgr Barbara Gutkowska, która przywitała wszystkich zgromadzonych gości. Pani dyrektor  przedstawiła również  krótkie sprawozdanie z realizacji przygotowania placówki do nowego roku szkolnego, gorąco powitała pierwszoklasistów oraz życzyła wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły owocnej i wytrwałej pracy w nadchodzącym roku szkolnym. W dalszej części uroczystości uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pań: mgr Anny Rosołek i mgr Renaty Syty przedstawili krótki montaż upamiętniający 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Po zakończenie oficjalnych uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami, koleżankami i kolegami.

 

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".